background - Pár drobných novinek o Call of Duty WW2
Pár drobných novinek o Call of Duty WW2

Pár drobných novinek o Call of Duty WW2

6. 05. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Je to již hodně dlouhou doba, co se COD vydalo naposled do druhé světové války, či do nějakého historického konfliktu. Snová pasáž z BO3 se počítat nedá. Poslední pokus o jakousi historickou přesnost se pokusil Black ops 1 a od té doby se série vydávala dále a dále do budoucnosti, což čím dál více vadilo milovníkům historie.

Po vysloveně katastrofálním Infinite Warfare ovšem přichází nový díl a podle slov autorů se vrací ke kořenům. A vypadá to, že to berou opravdu od podlahy. V dnešní době si člověk už tak nějak zvykl, že v skoro každé střílečce je regenerace zdraví, ať už kompletní, nebo částečná, jako to bylo ve Wolfenstein New Order a The Old Blood. No, v novém CoD budete (zase) potřebovat lékárničky – nebo medika.

Další zajímavostí bude vyprávění příběhu. Autoři si vzali inspiraci z walking simulátorů typu Gone home, kdy se příběh vypráví během hry a je minimum předělových scén. Bude tak více času na vyprávění a hráči tak dostanou možnost se lépe seznámit s postavami a brutální válečnou atmosférou.

Podle všeho každá postava v týmu bude mít i jinou úlohu, jako třeba medik bude léčit. Kdo hrál starého českého Vietconga, může zavzpomínat a doufat, že to bude obdobné. Více ze hry uvidíme na E3.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background