background - Kam směřuje nový Assasins Creed?
Kam směřuje nový Assasins Creed?

Kam směřuje nový Assasins Creed?

13. 05. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Je to již pár dní, co internetem kolují zvěsti o novém Assasins Creed. Jak víme, tato značka si minulý rok dala oddych a nechala volnou ruku svému zpracování na filmovém plátně, které bylo pro spoustu lidí přinejlepším rozporuplné. Na net nyní vystupují různé informace a vypadá to, že další hra ze série se blíží.

Ubisoft na ní již delší dobu pracuje a podle všeho by se měla jmenovat Assasins Creed Origins. O hře, krom uniklého screenu zatím nic není známo. Tedy, alespoň nic potvrzeného. Podle všeho by se mohla vrátit jedna z nejoblíbenějších věcí, které měli fanoušci na sérii rádi. Námořní bitvy. Tuto součást představili v Assasins Creed 3, v Black Flag a Rogue, kde ji zasadili prakticky mezi hlavní herní prvky a v posledních dvou dílech série s názvy Syndicate a Unity absolutně chyběla, což vyneslo menší vlnu nevole a pár vtípků na účet Unity. Třeba přezdívku Assasins Creed White Flag, protože místo pirátů byli Francouzi.

Jaký Assasins Creed Origins bude, zatím nevíme, každopádně se můžeme těšit na blízké oznámení, nebo v něj alespoň doufat.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background