background - Co chystají autoři Project Cars?
Co chystají autoři Project Cars?

Co chystají autoři Project Cars?

14. 05. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Na otázku z nadpisu si snaží zodpovědět celkem dost fanoušků studia Slightly Mad. Ian Bell, šéf studia v dubnu naznačoval, že se bude jednat o další velkou hru, tentokráte pod záštitou Hollywoodu.

Nyní vyšlo na povrch pár dalších střípků, ovšem nic jistého to není. Studio podepsalo víceletou smlouvu s hollywoodskou značkou, která má vést k několika hrám. Opět si musíme počkat na další informace hned několik měsíců, ale zatím to může vypadat na další herní Rychle a zběsile, protože Namco Bandai, se kterými Slightly Mad spolupracují, se již několikrát pokoušela vydat hru licencovanou k těmto filmům. Ostatně, která jiná filmová značka se ke studiu hodí více? Ian Bell se dušuje, že nepůjde čistě o závodní hru, čím konspiračním teoretikům jen nahrává v tom, že se bude jednat právě o Rychle a zběsile.

A jak si hru podle této filmové značky představujete vy? Něco ve stylu GTA? Nebo koridorovou závodní akci? Tady se opravdu můžeme s fantazií utrhnout ze řetězu, ovšem jak hra dopadne a jak bude vypadat, bohužel neovlivníme.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background