background - Co nás čeká na letošní E3
Co nás čeká na letošní E3

Co nás čeká na letošní E3

7. 06. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
18 min čtení

16-18. června vypukne největší herní výstava na světě. Bude se, jako každý rok, konat v Los Angeles a můžeme se těšit na několik "stálých" konferencí, ale i na konference herních firem, které nejsou až tak běžné. Co nás tedy na letošní E3 čeká a čeho bychom se mohli dočkat?

future

Nintendo (16. června)

Jako každý rok se dočkáme, občas trochu upozaděného Nintenda. Mnozí očekávali další informace o novém Legend of Zelda na WiiU. Nintendo však ještě před E3 sdělilo, že se letos nové Zeldy nedočkáme, protože chtějí udělat tu nejlepší hru jakou mohou. Není známo mnoho z toho, co má Nintendo připraveno, ale mohli bychom znovu slyšet více o Star Fox Wii U, které bylo představené minulý rok. Další velmi zajímavou věcí, ikdyž trochu předčasnou, je nová konzole. O té se již začalo mluvit. Podle dosavadních informací se nachází ve stavu vývoje a její označení je NX. Můžeme také očekávat první Nintendo hry na tablety a mobily. Někteří si odvažují říct, že může přijít i nový hand-held.

nintendo

Sony (15. června)

Není jistě překvapením, že na E3 uvidíme giganta Sony. Opět bude stát vedle svého "rivala" na poli next-gen, Microsoftu. Co nám letos Sony přinese? Project Morpheus. Určitě jste slyšeli o některé z mnoha virtuálních realit. Na této pracuje Sony a měli bychom se na E3 dočkat první opravdové hry pro toto zařízení. Na GDC jsme viděli pouze dema. Samozřejmě se dočkáme her a to hned několika. Pravděpodobně uvidíme další trailer na přicházející Uncharted 4: A Thief’s End. Dále se snad dočkáme gameplay ukázky na Gran Turismo 7 a potvrzení datumu vydání na prázdniny 2015. Šušká se, že Guerilla Games, které stojí za sérií Killzone pracuje na nové hře, která nemá nic společného s Killzone a možná se jejího představení dočkáme právě letos na E3. Mnozí si přejí slyšet více o No Man’s Sky, PS4 exkluzivitě, která má později vyjít i na PC. Sony dále ukáže novou verzi PS4 s 1 TB HDD. Je teda na co se těšit!

sony

Microsoft (15. června)

Konference bude kromě her letos opět zasvěcena Xboxu One. Dočkáme se nového bezdrátového ovladače k XONE. Z uniklých informací také víme, že Microsoft chystá něco velkého pro E3. Jak sami říkají. "Máme několik nápadů, jak obvzláštnit E3" Všichni jsme zvědavi a očekáváme 15. červen

MCS

Bethesda (14. června)

Letos je to poprvé, co si Bethesda dělá vlastní konferenci, proto je letošní rok pro ni opravdu veliký. Co však můžeme od Bethesdy čekat? Zcela určitě se dočkáme dalších informací o, již představeném, Falloutu 4. Ten byl představen velkým odpočtem a poté následujícím trailerem. Je však zcela jisté, že Bethesda nepořádá valstní konferenci pouze pro jednu hru. To by totiž mohla svěřit pod jednu z velkých konferencí. Mnozí by se rádi dočkali The Elders Scrolls VI. Dále snad informace o F2P Battlecry. A třeba se dočkáme i představení Dishonored 2, o kterém se již dlouho mluví.

Bethesda

EA (15. června)

Je zde několik velkých titulů , kterých bychom se na E3 mohli dočkat. Hned prvním je hra, která vzniká ve spolupráci s Bioware. Jedná se o nový Mass Effect 4. O tom jsme se dozvěděli minulý rok na E3 a chceme další informace. Mnozí čekají už několik let na pokračování úžasné hry. Správně jde o Mirror’s Edge 2! Taktéž bylo vloni představeno, ale mnoho dalších informací se od té doby neobjevilo. Snad se letos dočkáme alespoň data vydání. Není překvapením, že se dočkáme také dalších informací o Star Wars Battlefront, o kterém toho víme dost.

EA

Ubisoft (15. června)

Další gigant na E3, připravující velké hry. První hrou je Assassin's Creed Syndicate. Nové AC není důležité dlouze představovat, ale bude se konečně odehrávat v Londýně, na který všichni usilovně čekáme. Tak nějak očekáváme, nebo alespoň doufáme, že se dozvíme datum vydání Tom Clancy’s The Division. V loňském roce jsme se dočkali gameplay záběrů, keré byly opravdu skvělé. Stejná situace platí i pro Rainbow 6: Siege, které také nemá datum vydání. Ubisoft slíbil, že se dočkáme gameplay videí všech víše zmíněných her, ale také velkého překvapení v podobě několika nových her.

ubi

Square Enix (16. června)

Podobná situace, jako s Bethesdou. Je to poprvé od roku 2012, kdy si pořádá vlastní konferenci. Naposledy představili nový Luminous engine. Čeho se dočkáme letos? Již teď víme, že velkou část konference dostane Deus Ex: Mankind Divided, ale nebude jedinou hrou, která se na konferenci objeví. Doufáme v Kingdom Hearts 3 a Just Case 3. Také v odhalení Final Fantasy XV.

SE

Activision a 2K Games

Tyto dvě velké firmy nebudou mít vlastní konferenci na E3, jako předchozí společnosti, ale mají nám také co přinést. Activision přinese Call of Duty: Black Ops 3 a nový Guitar Hero Live. Pravděpodobně o těchto hrách uslyšíme na konferenci Microsoftu nebo Sony. U 2K Games všichni očekávají Bordelans 3, a také někteří věří, že uvidíme další hru s číslovkou 3 a to Mafii.

Letošní E3 by, tak mohla být jednou z nějvětších za posledních pár let. Jelikož nám samotný google umožnil sledovat vše živě na YT, tak nezapomeňte sledovat.

Na kterou konferenci se těšíte nejvíce?

Nintendo
Sony
Microsoft
Bethesda
EA
uBISOFT
Square Enix
Celkem hlasů: 75
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background