background - V rámci vyšší sledovanosti zastřelila svého přítele
V rámci vyšší sledovanosti zastřelila svého přítele

V rámci vyšší sledovanosti zastřelila svého přítele

1. 07. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Občas jsou události, nad kterými můžete jen kroutit hlavou. V americké Minnesotě tamní policie obvinila 19letou Monalisu Perez ze zabití svého přítele Pedra Ruize. Na tom by nebylo realtivně nic zvláštního, to, co je zarážející je onen důvod, proč to udělala.

Shlédnutí na Youtube!

Tento mladý pár, který čekal již druhé dítě, si v březnu založil kanál, na kterém ukazovali život teenagerů s dítětem. Video snímaly 2 kamery a mělo se jednat čistě o kontroverzní záležitost, která by přilákala diváky. Pedro měl vše přežít, protože věřil, že tlustá kniha v pevné vazbě kulku zastaví.

Zdroj: Google

Ano, nějaké kulky by ta kniha skutečně zastavila, jenže milá slečna použila legendární pistoli Desert Eagle ráže .50 cal. Ti, kteří se trochu vyznají ve zbraních se asi nyní chytají za hlavu a nechápou, jak někoho mohlo napadnout to, že padesátku kalibr zastaví tlustá kniha s pevnou vazbou a ještě k tomu z bezprostřední blízkosti!

Zdroj: Google

Tento případ je skutečně smutným důkazem toho, co někteří lidé jsou schopni udělat pro shlédnutí a slávu. Navíc, kdyby už jedno dítě neměli, Pedro by byl zřejmě kandidátem na Darwinovu cenu, protože s tímto vskutku geniálním nápadem přišel on.

A my v Čechách můžeme doufat, že něco podobného nemají v plánu Fatty se Sárou…

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background