background - Microsoft potěší kupující Xboxu One!
Microsoft potěší kupující Xboxu One!

Microsoft potěší kupující Xboxu One!

11. 06. 2015
Jiří Gabriel
0 obrázků
3 min čtení

Jistě všichni známe konzole Xbox 360 a next-gen konzole Xbox One. Microsoft začal lákat na jistou výhodu, pokud si koupíte nový Xbox One s úložným prostorem 1TB. Jestli si koupíte tento nově oznámený Xbox, dostanete k objednávce ještě poukázku v hodnotě padesáti USD. Za tyhle peníze si můžete koupit nějakou hru přes internetový obchod. Microsoft díky téhle poukázce zlevnil 500GB Xbox One bez Kinectu. Také by měl Microsoft na E3 představit několik vylepšení pro Xbox One.

Je celkem možné, že až představí tyhle vylepšení, tak byste některé z nich mohli dostat ještě k jedné speciální edici Xboxu One. Ovšem tohle jsou pouze spekulace a nedají se na 100% potvrdit. Letošní E3 by měla být jedna z nějvětších akcí s tímto tématem.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background