background - Jak by asi mohla končit Half-Life 2: Episode 3
Jak by asi mohla končit Half-Life 2: Episode 3

Jak by asi mohla končit Half-Life 2: Episode 3

31. 07. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Marc Laidlaw, scénárista série Half-Life, si v jednom interview vzpomněl na své nápady, které si chystal pro Episode 3 a naznačil i plnohodnotný třetí díl. Na otázku, jestli někdy bude třetí díl řekl, že netuší, ale i kdyby se hra dostala do aktivního vývoje, do Valve by se nevrátil.

Pokud se jednalo o práci na Episode 3, měl nápady, které měly uzavřít všechny linky z druhého dílu a přenechat řešení na další generaci. Plánoval se takový konec, který by byl podobný prvnímu dílu. Gordon v neurčité situaci, připraven začít jinde a znova. Nikdy by se nepřestalo a díly by si tak předávali štafetu dál a dál.

Tady je jasné, že se plánovala prakticky nekonečná série a možná je škoda, že se nikdy nedostala na světlo světa. Nebo dobře? To je už na osobních preferencích.

Dnes už je jasné, že kdyby Episoda 3 nebo plnohodnotný třetí díl vyšel, nesplnil by ta nadšená očekávání, co jsou. Jakožto velký fanda série mě to mrzí, ale možná je to i svým způsobem dobře.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background