background - Plánuje Blizzard novou FPS hru?
Plánuje Blizzard novou FPS hru?

Plánuje Blizzard novou FPS hru?

13. 08. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Blizzard nedávno otevřel čtyři nové pracovní pozice pro návrháře. Hledají návrháře postav, prostředí a technických záležitostí, takže pokud toto umíte, možná má Blizzard pro vás práci.

Ne, a teď vážně. Za tímto inzerátem stojí jeden jasný fakt – Blizzard něco plánuje. Už popisu té práce hledali někoho, kdo by pracoval na dosud neoznámené FPS. Projekt je zatím obklopen tajemstvím, ale zatím bylo oznámeno, že se jedná o FPS a teorie jsou o tom, že to bude něco zcela nového.

Blizzard hledá creativní jedince, kteří budou vytvářet originální koncepty charakterů z různých úhlů od jednoduchých návrhů po detailní rozkleslení. Z toho se dá usuzovat, že se může jednat o něco podobného Overwatch, která minulý rok zazářila a stala se jednou z nejhranějších a nejlépe hodnocených her loňska.

Při tomto náboru se nedá nevzpomenut na Starcraft: Ghost, TPS, která byla ve vývoji okolo roku 2005 a pak po čím dál delších odkladech definitivně zrušena. Tady se vynořují vysloveně konspirační teorie, že se na tyto práce nějak naváže a ona neoznámená fps bude z univerza Starcraft. Sázky jsou zatím na titul z tohoto univerza a ruku na srdce, je asi spousta hráčů, kteří by si takový titul přáli.

Když vzpomenu na dnes již polozapomenutou sérii Command and Conquer, tak ta se dočkala také FPS titulu s názvem Renegade a jednalo se o vcelku slušný kousek. Že by Blizzard zkusil dohnat resty z minula?

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background