background - Mikrotransakce v Middle-earth: Shadow of War
Mikrotransakce v Middle-earth: Shadow of War

Mikrotransakce v Middle-earth: Shadow of War

7. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

To, že se ve hře objeví mikrotransakce už víme. Nebylo ale jisté, o jaký systém mikrotransakcí vlastně půjde. Teprve nedávno na svém streamu vývojáři ukázali, za co všechno budeme moci zaplatit reálnými penězi. Především to budou dva typy beden.

Prvním z nich jsou Loot Chests. Najdeme v nich zbraně a zbroje s různými vlastnostmi, které vylepšují schopnosti Taliona. Kromě toho můžou obsahovat taky XP boosty, zrychlující postup hrou.

zdroj: thisgengaming.com

Druhým typem jsou War Chests, zde se nachází skřetí vůdci, kteří se už objevili v předchozím díle. V bednách taky najdeme tzv. Training Orders. Ty nám umožní upravit, nebo zvýšit úroveň našich skřetů.

zdroj: thisgengaming.com

Za tyto bedny budeme platit herní měnou zvanou Mirian. Tuto měnu si můžeme koupit za reálné peníze, nebo ji získáme z úložišť Mirianu a ničením speciálních skřetů. Vývojáři nás tak ujistili, že veškerý obsah, který hra nabízí, budeme moci získat, aniž bychom zaplatili jediný halíř.

záznam streamu:

zdroj: youtube.com/ShadowofMordor

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background