background - Odhalena finální verze Oculus Rift
Odhalena finální verze Oculus Rift

Odhalena finální verze Oculus Rift

13. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
3 min čtení

Finální brýle Oculus Rift si budete moci pořídit na začátku roku 2016 a cena by se měla pohybovat okolo 7000Kč. Pojďme se podívat, co vše Oculus ohledně konečné verze představil.

Balení Oculus Rift bude obsahovat ovladač k Xbox One s adaptérem na PC s podporou Windows 10. Budete tak mít možnost streamovat konzolové hry přímo do Oculus Rift.

Spolupráce s Microsoftem přinese například možnost si zahrát tituly jako Halo, Forza Horizon, Sunset Overdrive nebo speciálně vytvořené hry pro Oculus Rift. Vzhledem ke konkurenčním brýlím, se kterými chce přijít Sony, se tato spolupráce Microsoftu velmi hodí.

Oculus Rift bude obsahovat zabudovaná sluchátka, která půjde sundat, dva OLED displeje, senzor na snímání pohybu a dva speciální ovladače přímo pro Oculus Rift, které budo snímat pohyb vašich rukou.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background