background - Nové záběry z Assassin's Creed Origins + další informace
Nové záběry z Assassin's Creed Origins + další informace

Nové záběry z Assassin's Creed Origins + další informace

10. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
6 min čtení

Nedávno nás Ubisoft informoval o tom, že v Assassin's Creed Origins budeme moci prozkoumávat zajímavá místa, jako například pyramidy. IGN v této souvislosti zveřejnilo 18 minutový gameplay, ve kterém můžeme vidět několik cutscén, vedlejší mise, lezení po pyramidách a jejich průzkum, využití orla a samozřejmě soubojový systém. Osobně se mi nelíbí mimika obličejů, která je strašně strnulá a mrtvá a bojím se, že to už vývojáři neopraví. Posuďte sami.

zdroj: youtube.com/IGN

Dále na svém Twitteru, Ashraf Ismail, který je za hru zodpovědný, reagoval na několik otázek ohledně PC verze. Jeden z fanoušků vyloženě prosil, aby si dali vývojáři záležet na optimalizaci portu pro PC. Ismail na to zareagoval, že dávají do optimalizace hry hodně lásky. Hlavně, ať se neopakují problémy, které měl například díl Unity, viz obrázek.

zdroj: gamespot.com

Další dotaz se týkal příběhu. Konkrétně, jestli budou fanoušci série Assassin's Creed nadchnuti z dobrodružství Origins. Ismail na to odpověděl, že jejich cílem je, aby byl fanoušek předchozích dílů nadšený.

Samozřejmě, že vedoucí projektu svou hru nepošpiní a bude fanoušky ujišťovat, že hra bude skvěle optimalizovaná a bude mít výborný příběh. Především fanoušci asasína ale určitě ví, že se tato slova nedají brát moc vážně, dokud hra doopravdy nevyjde. Na druhou stranu, Ubisoft si dal minulý rok s Assassin's Creed pauzu, takže měl dostatek času na vymakání Origins a napravení chyb z předchozích dílů. Jestli se jim to tento rok po všech slibech nepovede, pak mohou opravdu ztratit veškerou důvěrů hráčů.

Připomínáme, že datum vydání je stanoveno na 27. října na PC, Xbox One a PS4.

Myslíte, že se letošní Assassin's Creed povede?

Ano, hra vypadá skvěle a těším se!
Ne, vypadá to strašně a vyhnu se tomu obloukem!
Nevím. Počkám si až na recenze.
Assassin's Creed série mě nezájímá.
Celkem hlasů: 53
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background