background - Nový mód do Zaklínače 3
Nový mód do Zaklínače 3

Nový mód do Zaklínače 3

11. 08. 2017
Michal Fortyn
0 obrázků
3 min čtení

Všichni fanoušci Zaklínače 3 nastražte uši. Před nedávnem vyšel nový mód pod názvem Devil's Pit, který do hry přináší zcela nový obsah. V tomto módu se podíváme totiž do lomu a mnohem hlouběji, který v základní hře nebyl nijak více využit, proto se na něj autoři zaměřili.

S módem Devil's Pit přichází zcela nový obsah. Do základní hry přibude 19 nových předmětů jako elixíry, bomby nebo zbraně. Dále nové NPC postavy, které můžeme znát ze Zaklínače 2 (Iorveth a Saskia). Mezi ostatní patří možnost vaření, vyzkoušet si boj proti sobě a mnoho dalšího. Podívejte se na trailer přibližující více informací.

zdroj: youtube.com/SkacilPL

Devil's Pit můžete stáhnout pod tímto odkazem https:www.nexusmods.com/witcher3/mods/2562/?

Autoři upozorňují, že není ve finální verzi, čímž chybí hlavní dialogy, umístění NPC a některé předměty. Stejně tak chybí interakce s Iorvethem a ostatními.

Přáli by jste si více podobných módů do Zaklínače?

Ano
Ne
Celkem hlasů: 154
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background