background - Soubojový systém v Assassin's Creed Origins
Soubojový systém v Assassin's Creed Origins

Soubojový systém v Assassin's Creed Origins

14. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

Ubisoft nás stále bombarduje novými informacemi o nadcházejím díle Assassin's Creed. Tentokrát vývojáři vypustili devítiminutové video, ve kterém detailně popisují přepracovaný soubojový systém, který byl v předchozích dílech jedním z nejslabších prvků.

V Origins bude systém, který by měl zajistit náročné souboje. Měli bychom používat různé zbraně, několik typů útoků, úhybání a to v závislosti na typu nepřítele, takže by souboje měly být opravdu pestré. Už by to nemělo být jenom o zběsilém mačkání dvou tlačítek. Hra bude obsahovat taky silné bosse, se kterými můžeme bojovat i v arénách.

zdroj: assassinscreed.ubisoft.com

Dále byl do hry implementován RPG systém, kdy například každá zbraň bude mít svoji úroveň útoku a silné a slabé stránky. Taky si můžete všimnout hitpointů, které už ale byly vidět v gameplay záběrech na E3.

Po zhlédnutí videa napište do komentářů, co se vám na novém soubojovém systému líbí a co byste třeba změnili.

zdroj: youtube.com/IGN

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background