background - Drsný válečný zážitek v Call of Duty: World War II
Drsný válečný zážitek v Call of Duty: World War II

Drsný válečný zážitek v Call of Duty: World War II

16. 08. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
10 min čtení

Call of Duty: Infinite Warfare nebylo mezi hráči přijato zrovna kladně. Už jen Reveal Trailer se stal druhým nejdislikovanějším videem na YouTube. Nejen že šlo o špatný Trailer, ale hra se odehrává v budoucnosti, čehož jsou hráči již přesyceni a dali to jasně najevo. Naštěstí vývojáři Sledgehammer, kteří stojí za Advanced Warfare, vzali rozum do hrsti a s novým dílem se opět podíváme do historie. A jak už je jasné z podnázvu, vrátíme se ke kořenům série do druhé světové války.

zdroj: wall.alphacoders.com

V kůži devatenáctiletého vojína Ronalda ,,Red,, Danielse zažijeme bitvy západní fronty během let 1944 a 1945. Mezi ty patří Evropská bojiště, jako např. vylodění v Normandii, bitva v Ardenách, osvobození Paříže nebo boj o Berlín. Příběh se bude točit okolo 1.pěší divize známé jako Big Red One. Vývojáři slibují drsný válečný zážitek, důraz na příběh, a především osudy a vztahy mezi postavami. Mezi nimi budou hrát velkou roli nadřízení, seržant Pearson a poručík Tuner, z nichž každý má jiný přístup. Vše ale napovídá tomu, že si zahrajeme i za jiné, vedlejší postavy.

Již zmíněný drsný zážitek z hrůz války potvrzuje i přítomná brutalita ve hře, která nechyběla ani v Call of Duty: World at War z roku 2008. Stejně tak bude možnost ovládat tanky, a dokonce nově i letadla. Přesto že půjde opět o arkádu, vývojáři slibují co nejpřesnější autentičnost zbraní i vozidel. K realističtějšímu zážitku a pocitu závislosti na svých spolubojovnících by měla přidat absence regenerace zdraví. To se vám doplní pouze tehdy, když doběhnete k medikovi, který se o vás poté postará.

zdroj: wall.alphacoders.com

Multiplayer by se měl držet ve stopách původních dílů, s tím rozdílem, že nám přibude nový mód War. V tom půjde především o týmovou spolupráci s řadou cílů a úkolů, kdy jedna strana brání a druhý útočí. Novinkou také bude komunitní centru Headquarters, kde bude možné vést konverzace s hráči, cvičit se na střelnici nebo se jen tak volně pohybovat na pláži v Normandii. Řadou hráčů oblíbený a řadou hráčů nenáviděný Cooperativní zombie mód nebude chybět. Tentokrát ale vývojáři nesází na humor, ale především na děsivý hororový zážitek s hektolitry krve.

zdroj: wall.alphacoders.com

Call of Duty: World War II vypadá z prvních Trailerů fantasticky, a doufejme že se bude i dobře hrát. Každopádně půjde o první Next Gen zpracování druhé světové války, a máme se na co těšit. Multiplayerová beta začíná 25. srpna pro PlayStation 4 a 1.září pro Xbox One. Samotného vydání hry by jsme se měli dočkat 3. listopadu 2017.

zdroj : www.youtube.com/callofduty

zdroj : www.youtube.com/callofduty

zdroj : www.youtube.com/callofduty

Jak vnímáte téma druhé světové války v Call of Duty ?

Už bylo na čase, těším se !
Budoucnost mi nevadila, ale toto si také nenechám ujít.
Téma budoucnosti mě láká více než historie.
Celkem hlasů: 97
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background