background - Dalží petyce za počežťení konzole!
Dalží petyce za počežťení konzole!

Dalží petyce za počežťení konzole!

17. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Minulý týden, jsme se dozvěděli, že chystaná aktualizace 5.0 pro Playstation 4 zahrne podporu českého jazyka. Půjde o kompletní češtinu pro hry (například v Assassin's Creed Unity byly přeloženy jen příběhové titulky a zbytek byl v Angličtině, takže čeština byla neúplná), a rozhraní Playstationu, ale nepředpokládá se, že bude přeložen i Playstation Store. Tomuto rozhodnutí výrazně pomohla petice, kterou založili fanoušci PS4.

A právě to stejné udělali nedávno hráči Xboxu One. Založili petici a chtějí Microsoftu ukázat, že taky mají zájem o češtinu. Především se v petici píše, že chtějí přeložit Dashboard. Každopádně si určitě přejí, aby byly přeloženy minimálně i exkluzivní tituly. Všechno má ale svůj čas.

Petici můžete podpořit zde

Níže můžete vidět obrázky, jak by mohl vypadat český Dashboard

zdroj: xboxweb.cz

zdroj: xboxweb.cz

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background