background - Oznámen Reboot slavné hororové adventury Posel Smrti !
Oznámen Reboot slavné hororové adventury Posel Smrti !

Oznámen Reboot slavné hororové adventury Posel Smrti !

17. 08. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
7 min čtení

Vynikající Trilogie hororových Click and Point adventur Posel Smrti (anglicky Black Mirror) se po několika letech dočká dalšího dílu ! Hra byla oznámena společně s prvním Trailerem, a je známo, že půjde o kompletní Reboot série. Hra ponese název Black Mirror bez podnázvu či pořadového čísla a půjde o remake prvního dílu z roku 2003.

zdroj : blackmirror-game.com

Pro ty, kdo nehráli původního Posla Smrti, přiblížím příběh. Ten vyprávý o prokletí rodu Gordonů, které se vztahuje na mužské potomstvo. Je rok 1926 a v kůži Davida Gordona (v originále Samuela) se dostáváte na rodné panství Black Mirror, kde váš otec spáchal sebevraždu. Okolnosti smrti jsou ale velmi zvláštní a podezřelé, a tak musíte začít pátrat po pravdě na vlastní pěst. S otcem jste se ovšem moc dobře neznali, a víte jen o jeho přesvědčení o prokletí rodu. K tomu všemu trpíte nočními můrami, které jsou často s prokletím spojovány.

zdroj : blackmirror-game.com

Půjde opět o Click and Point adventuru, která bude čerpat atmosféru z původní Trilogie. Ovšem inspirace ohledně hrůz mysli je čerpána ze stylu Edgara Allena Poe a Howarda Phillipse Lovecrafta. Novinkou bude interakce s nočními vizemi, kterýma hlavní hrdina trpí.

Ikonický byl pro původní Trilogii skvělý český dabing v čele s Michalem Dlouhým, Davidem Prachařem nebo Radoslavem Brzobohatým. O tom se ovšem v případě Rebootu mlčí. Český vydavatel, který měl na starost český dabing do druhého a třetího dílu skončil, a je tedy otázkou, kdo by se o takový dabing postaral.

zdroj : blackmirror-game.com

O Remake se však nestarají ani čeští Unknown Identity, ani němečtí Cranberry Studios. Obě tyto studia již zkrachovala, a tak značku odkoupilo vydavatelství THQ Nordic. Ti slibují plnohodnotnou moderní rekonstrukci původního dílu s jedinečnou atmosférou a novými postavami. Hra má vyjít již 28. listopadu 2017 na PC, Mac, Linux, PlayStation 4 a Xbox One. Společně s vydáním Rebootu by jsme se měli podle informací na webu dočkat i vydání sběratelských edic původní Trilogie (Black Mirror - Complete Collection), která bude obsahovat Soundtrack, oboustranný plakát, pohlednici a artbook.

zdroj : youtube.com/NordicgamesAT

Co si myslíte o Rebootu ?

Moc se těším, na tohle jsem čekal !
Původního Posla Smrti, Reboot nepřekoná.
Původní díly se mi nelíbili, ovšem Reboot mě láká.
Nelíbily se mi ani původní díly, Reboot na tom není jinak...
Celkem hlasů: 37
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background