background - H1Z1 opět mění název
H1Z1 opět mění název

H1Z1 opět mění název

24. 08. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

Pamatujete na H1Z1? Hra původně označovaná za velkého konkurenta, likvidátora tuzemského Dayz?

Pokud jste ji nehráli, alespoň většina lidí o ní slyšela.
Kdysi se jednalo o pouze jednu hru, která sklidila celkem velký hate na některé P2W praktiky, později byla hra rozdělena na dvě části, z nichž jedna se zaobírala přežitím ve světě po zombie apokalypse a druhá bojem mezi jednotlivými hráči.

Nyní hra mění opět svůj název a to na: Just Survive, podle své survival části. King of the Kill je definitivně vypuštěno. Jedná se o následek posledního půlroku mlčení okolo této hry a Just Survive má nabídnout něco nového, jak pro nové hráče, tak pro staré.

V prvé řadě je to kompletně nová lokace. Už nezačínáte na nějakém náhodně generovaném místě, ale na základně, kde se dá obchodovat a je zabezpečená. Potkáváte se tu s ostatními hráči a vyrážíte prozkoumávat svět.

Další novinkou jsou různé úpravy hry, přebalancování boje a nový systém předmětů. Samozřejmě úprava vzhledu UI a grafiky nesmí chybět.

Autoři se dušují, že začíná nová éra pro hru a omlouvají téměř půlroční ticho okolo ní. Hra začala sbírat čím dál negativnější hodnocení a podle předběžných zpráv to vypadá, že asi ještě chvíli sbírat bude.

Just survive mělo být původně F2P, ale dodnes je v Early Accessu za 20 éček. Pro velké fandy survival her by to mohla být zajímavá zkušenost.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background