background - Tom Clancy´s Division obdrželo nový obsah
Tom Clancy´s Division obdrželo nový obsah

Tom Clancy´s Division obdrželo nový obsah

20. 08. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
4 min čtení

Není to zrovna málo času, kdy bylo oznámeno, že letos se pro The Division neobdrží žádná DLC, ani další rozšíření. Season Pass 2 byl holt připravován pouze pro Rainbow Six Siege. Budeme se muset spokojit s menšími rozšířeními v podobě Patchů, které do hry přidají minimum nového obsahu.

Autoři očividně pochopili, jakou nevoli u nich tento krok vyvolal u fanoušků a rozhodli se opět skomírajícímu The Division pomoci. Na prvním místě jsou takzvané Globální Události, kdy se jedná o časově omezené akce, které mají trochu posunout příběh hry. Sice ne nijak extrémně, ale alespoň je to důvod ke hře jednou za čas opět sednout a pořádně si ji užít.

A co za Globální Operace dostanete? Přidány byly nové speciální masky, nové nášivky na ramena a nové, tajné vybavení, které lze získat pouze z beden. Tyto bedny si kupujete u obchodníka v nové minilokaci terminálu.

Další věcí, která byla přidána, jsou možnosti úpravy obličeje. Opět bylo přidáno několik nových možností, například jizev. Ve finále došlo k rebalancování určitého vybavení a zbraní.

Celkově je vidět, že aspoň malá část studia se snaží hru udržet, když už většina sil a zdrojů studia Massive Entertaiment byla přesunuta na nový projekt a to herní zpracování Avatara.

Názorové video na Patch 1.7:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background