background - Konec podpory pro singleplayer Mass Effectu: Andromeda
Konec podpory pro singleplayer Mass Effectu: Andromeda

Konec podpory pro singleplayer Mass Effectu: Andromeda

21. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Nějáký ten pátek se spekuluje o tom, že se Andromeda nedočká žádného příběhového rozšíření, jako to bylo v předešlých dílech série. Nyní to ale tvůrci bohužel potvrdili. Vydali oficiální prohlášení, ve kterém stojí, že singleplayer Andromedy se nedočká žádného dalšího obsahu a to včetně aktualizací. Posledním patchem je tedy verze 1.10. Důvodem tohoto rozhodnutí mají být zejména organizační změny v týmu vývojářů.

Asi si říkáte, proč má tedy hra několik nedořešených dějových linek, které se v Andromedě nachází, a pak nakonec nejsou vysvětleny. Naštěstí na ně nakonec dojde v připravovaných komiksech a knihách. Především jde o osud ztracené kvarianské archy, o které byla zmínka po dohrání hlavního příběhu.

Co se týče multiplayeru, ten bude nadále podporován. Tvůrci připravují nové mise, postavy a zatím neznámý obsah pro N7 Day, svátek fanoušků Mass Effectu.

zdroj: youtube/Electronic Arts

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background