background - Do Battlefield 1 přichází ruská zima
Do Battlefield 1 přichází ruská zima

Do Battlefield 1 přichází ruská zima

27. 08. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
5 min čtení

O válečném eposu z prvoválečné Pačuánie Battlefield 1 si spousta lidí nemyslí zrovna nic valného. Pro milovníky historie je to její znásilnění, hra vyvolává i politické kontroverze díky zasazení černochů za Němce a pak hromada historických nepřesností.

Hra jako taková však slaví úspěch a pořád ji hraje dost lidí a zdá se, že komunita jen utěšeně roste. Autoři už před delším časem přišli s novým systémem vydávání updatů a to, že nepřijde jeden velký patch těsně před plánovaným DLC, ale každý měsíc vyjde nějaká menší aktualizace.

V srpnu vyšel patch, který si připravuje půdu pro druhé rozšíření s názvem In the name of Tsar, který přidá carskou armádu a východní frontu. Došlo k pár změnám, pár opravení chyb a byla přidána mapa Lupkow pass. Jedná se o první zimní mapu a po grafické stránce se jí nedá co vytknout. Na mapě se střetává Rakousko – Uhersko s Carským Ruskem.

Mapa ukazuje, jakým způsobem bude DLC koncipováno a co od něj očekávat. Jestli je to dobře, nebo špatně, to už je na jednotlivých hráčích, kterým tato hra buďto sedla, nebo ne.

Battlefield 1 v současnosti dost vede oproti konkurentům z minulého roku. Takže se můžeme těšit na další a další obsah.

Na plné DLC In the name of Tsar se můžou fanoušci hry těšit v září.

Video o stavu hry:

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background