background - Xbox One X už teď trhá rekordy!
Xbox One X už teď trhá rekordy!

Xbox One X už teď trhá rekordy!

27. 08. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

V Microsoftu si teď mohou dát přípitek. Minulý týden totiž společnost spustila předobjednávky nové konzole Xbox One X a to, co se stalo, asi nikdo nečekal. Nová konzole má za necelý týden nejvíce předobjednávek, které neměl žádný jiný Xbox. Alespoň to tak platí pro obchod Gamestop. S předobjednávkovou explozí nového Xboxu se pochlubil viceprezident tohoto řetězce Bob Puzon. Nejspíš to tak ale bude i u ostatních obchodů.

Pravděpodobně má Xbox tento úspěch především díky limitované edici Project Scorpio. Ve většině zemích je Project Scorpio už nedostatkovým zbožím a prodávat se tedy bude asi jen standartní edice Xboxu. Každopádně se Microsoft bude snažit, aby tyto základní edice byly k dostání v obchodech i několik týdnů po vydání.

Konzole by měla nabídnout plnohodnotný herní zážitek ve 4K rozlišení. Více jak 100 her, které byly vydány na původní Xbox One, budou kompatibilní na Xbox One X, aby využily sílu nového hardwaru.

Xbox One X vychází 7. listopadu a pořídit si ho můžete za 13 490 Kč.

zdroj: youtube/Xbox

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background