background - Ubisoft spolupracuje s Monster Energy
Ubisoft spolupracuje s Monster Energy

Ubisoft spolupracuje s Monster Energy

4. 09. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Ubisoft nedávno oznámil partnerství mezi Assassin's Creed Origins a Monster Energy. Když si zakoupíte energetický nápoj Monster, budete tak moci získat obsah do hry, například suroviny, nebo můžete vyhrát speciální ceny, jako jsou herní konzole, hry Assassin's Creed Origins a oblečení Monster Energy.

Každá plechovka bude obsahovat kód, který zadáte na stránce zde. Samostatně prodávané plechovky vám dají balíček zdrojů do hry (železo, dřevo, zvířecí kůže...), nebo herní měnu, která vám pomůže v postupu hrou. Plechovky v balení po 4 kusech vám odemknou unikátní zbraně, které jiným způsobem neodemknete. Jedná se konkrétně o “Dust Biter”, těžkou tupou zbraň “Face-Breaker”, žezlo “Thaati” a luk “Rain Bow”.

Od 1. září do 31. prosince bude tato akce dostupná, napříč světem včetně České republiky, takže už teď můžete shánět bonusy do hry. Kódy však budete moci aktivovat až do 18. března 2018. Více než 500 milionů plechovek bude ozdobeno motivy nového dílu Assassin's Creed.

Hra vyjde 27. října na PC, Xbox One a PS4.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background