background - Borderlands 3
Borderlands 3

Borderlands 3

8. 09. 2017
Michal Fortyn
0 obrázků
3 min čtení

Ano, čtete správně. Ačkoli Borderlands 3 nebyl oficiálně oznámen, Randy Pitchford (prezident společnosti Gearbox) sdělil světu na PAX West, že většina týmu (přesněji 90%) pracuje na tom, co si hráči přejí.

Společnost Gearbox Software předtím prezentovala na Game Developers Conference tech demo z Unreal Enginu 4. Na této konferenci nám bylo předvedeno, jak by finální verze hry mohla vypadat. Už tehdy Pitchford sdělil: ,, Pokud jste zákazník, který se těší na další díl Borderlands, pracujeme na ní." Zde se podívejte na tech demo z Game Developers Conference.

zdroj: youtube.com/IGN

Můžeme si tedy domyslet, že Borderlands 3 nás opravdu čeká. V Gearboxu mají tedy co dělat, aby finální podoba hry dorazila k nám do konce příštího roku.

Nezbývá než čekat.

Těšíte se na nový díl Borderlands 3?

Ano
Ne
Nevím, nechám se překvapit
Celkem hlasů: 182
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background