background - Černobylská Zóna ve free-to-play akci Warface
Černobylská Zóna ve free-to-play akci Warface

Černobylská Zóna ve free-to-play akci Warface

10. 09. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
4 min čtení

Populární free-to-play online akce Warface, oblíbená především v Rusku a Číně, se dočká tento rok nové speciální operace ! Hráče především nadchlo zasazení na místo, ve kterém se již odehrávali hry jako Call of Duty 4: Modern Warfare nebo S.T.A.L.K.E.R. .

zdroj : youtube.com/warfacegame

Nová speciální operace má být největší a nejpamátnější v celé historii hry. Bude se odehrávat v Černobylské Zóně ležící na Ukrajině, přesněji ve městě Pripyat. To se po havárii v jaderné elektrárně roku 1986 vylidnilo a stalo se z něj město duchů. Vývojáři slibují bezkonkurenční úroveň detailů města a jeho autentickou post-apokalyptickou atmosféru. Taktéž se dočkáme nových nepřátel.

zdroj : youtube.com/warfacegame

Do Zóny by jsme se měli vydat již v průběhu tohoto roku. Pokud jste ještě neměli s hrou Warface zkušenost, tohle je možná ideální příležitost jí dát šanci. Hru můžete zdarma stáhnout na Steamu nebo oficiálních stránkách hry.

zdroj : youtube.com/warfacegame

zdroj : youtube.com/warfacegame

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background