background - Destiny 2 naplnilo servery
Destiny 2 naplnilo servery

Destiny 2 naplnilo servery

10. 09. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Taková to událost se stává opravdu jednou za sto let, jak by řekl doktor z Jáchyme: Hoď ho do stroje!

Během probíhající bety Destiny 2 nastala taková překvapivá událost, kterou nečekali primárně sami autoři. Zájem o hru byl tak velký, že se naplnily servery a spousta hráčů musela čekat ve frontách. Tisíce a tisíce hráčů čekali v dost problémových frontách, protože pořadovník připojení byl poněkud, nepraktický a pro spoustu hráčů nepříjemný.

Podobná situace se stala, když vyšlo Diablo 3 a první Destiny, kdy se také povedlo hráčům zaplnit servery velmi rychle a ještě k tomu nechat spoustu ostatních čekat ve frontě. Na netu se na to dokáže najít spousta vtípků, které dokazují, jak někteří byli naštvaní a zoufalí.

Ironicky má situace jedno pozitivum. O hru je zájem. Oproti třeba Lawbreakers, kteří trpí absolutní prázdnotou serverů to v Destiny během Bety žilo. Teď ještě, aby hra neumřela rychle na nedostatek obsahu.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background