background - Užitečné programy pro váš počítač!
Užitečné programy pro váš počítač!

Užitečné programy pro váš počítač!

18. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
10 min čtení

Potřebujete se vzdáleně starat o jiný počítač? Zapomněli jste heslo na vaši oblíbené stránce? Ztrácí váš systém výkon? S tím vám pomůže spousta programů. Pojďme si některé z nich představit.

WebBrowserPassView 1.5

Pokud jste zapomněli heslo na některé z webových stránek, WebBrowserPassView problém vyřeší. Zobrazí přihlašovací jméno a heslo, které je uloženo ve většině prohlížečů. Heslo a jméno si tak můžete bez starostí obnovit.

Kompatibilita: Windows XP a výš

Freeware: Ano

Notebook BatteryInfo 1.4

Šikovný pomocník, který monitoruje stav baterie, nabíjecí cykly, kapacitu a další užitečné informace.

Kompatibilita: Windows Vista a výš

Freeware: Ano

TeamViewer

Program pro vzdálené ovládání PC. Obejdete se bez instalace. Pokud se chcete k PC pouze připojit, stačí klient. Pro správu potřebujete plnou verzi programu. Po spuštění se vám přidělí ID, které funguje jako ověření pří vzdálené správě.

Kompatibilita: Android, iOS, Windows Phone, Linux, Mac OS X, Windows XP a výš

Freeware: Pouze pro nekomerční účely

CCleaner

Nejpoužívanější čistící program pro Windows. Snadně vám pročistí počítač od zbytečností, optimalizuje výkon a umožní snadnou odinstalaci programů.

Kompatibilita: Mac OS X, Windows XP a výš

Freeware: Ano

Advanced System Care

Podobný program jako CCleaner. Obsahuje ovšem navíc spoustu skvělých podprogramů, které vám pomohou ještě lépe optimalizovat operační systém. Výhodou je i zabudovaný Turbo boost s vlastní možností konfigurace.

Kompatibilita: Mac OS X, Windows Vista a výš

Freeware: Ano, Pro verze Ne

TrueCrypt

Výborný program pro šifrování vašich dat. Můžete vytvořit virtuální zašifrovaný disk, na který můžete ukládat důležitá data. Šifrovat lze i USB paměti, FDD a klasické HDD.

Kompatibilita: Windows XP a výš

Freeware: Ano

Rodičovská kontrola

Chcete mít přehled, co kdo dělá na PC? Windows 7 a 8 nabízejí tuto možnost přímo zabudovanou v systému. Stačí nastavit parametry a spustit. Program zasílá pravidelné reporty.

Kompatibilita: Zabudováno ve Windows 7 a výš

Freeware: Ano

Virtual Box

Známý program na vytvoření virtuálního prostředí. Umožňuje na vašem počítači instalovat libovolný operační systém a testovat aplikace.

Kompatibilita: Linux, Mac OS X, Windows XP a výš

Freeware: Ano

Adobe Photoshop CS6

Nejprofesionálnější program na úpravu fotek, tvorbu fotomontáží a grafiky. Photoshop od Adobe vás překvapí svými schopnostmi. Využívejte jeho funkce, se kterými dokážete i zázraky. Úprava fotek a tvorba jednoduché grafiky nebyla nikdy jednodušší.

Kompatibilita: Linux, Mac OS X, Windows 7 a výš

Freeware: NE

Free Video Flip and Rotate

Některé mobilní aplikace jako Snapchat mají občas problém s orientací videa. Vaše natočené zážitky nemáte na šířku, ale na výšku. Tento program vám pomůže problém vyřešit a jednoduše video převrátí do jakékoliv polohy.

Kompatibilita: Windows XP a výš

Freeware: ANO

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background