background - Blíží se konkurence  Playerunknown's Battlegrounds?
Blíží se konkurence  Playerunknown's Battlegrounds?

Blíží se konkurence Playerunknown's Battlegrounds?

23. 09. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Mánie okolo Playerunknown's Battlegrounds poslední dobou hýbe aktivně herním světem. Aby také ne, když tato hra, ještě v předběžném přístupu se stala jednou z nejhranějších her a nyní i nejhranější na steamu.

Proto není ani velkým překvapením, že byla oznámena konkurence. Titul má pracovní název Projekt X a pracuje na něm britské studio Automaton. Autoři se dušují, že hra nebude kopírkou PUBG, ale minimálně čtyřnásobně velká.

Hra poběží na Cryengine a je údajně ve vývoji od roku 2015. Podle dostupných informací má hra nabídnout krom větší mapy ještě možnost až 400 hráčů, divočinu, dynamické počasí, požáry a zvířata. Neměl by taky chybět ani vývoj postavy. Vypadá to, že se s těmito Battle Royale tituly roztrhl pytel a každý se chce přiživit na velkém úspěchu Playerunknown's Battlegrounds. Ovšem je otázka, zda-li se vůbec přiblíží, nebo jej dokonce pokoří.

Project X má vyjít údajně 2018 a první testy budou podle prvních odhadů na jaře.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background