background - Gameplay z Doomu na Nintendu Switch
Gameplay z Doomu na Nintendu Switch

Gameplay z Doomu na Nintendu Switch

25. 09. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

Asi málokdo čekal oznámení Bethesdy, že hodlají na konzoli Nintendo Switch vydat hry, jako The Elder Scrolls V Skyrim, nejnovější Doom a očekávaný Wolfenstein 2 The New Colossus. Všechny samozřejmě zajímalo, jak budou tyto hry na Switchi vypadat, ikdyž všem bylo jasné, že to určitě nebude žádná hitparáda oproti výkonnějšímu PC, Xboxu One a PS4.

zdroj: gamepress.cz

Před pár dny se na jednom YouTube kanálu objevil 27 minutový gameplay ze hry Doom ze Switch verze, která jak se čekalo, je značně upravená. Vývojáři museli snížit detaily, aby hru na méně vykonném hardwaru vůbec rozběhli. Taky se snažili, aby vše běželo stabilně na 30 snímků za vteřinu. Hra skutečně drží na 30fps, ale pokud na vás jde více než 5 nepřátel, můžete zaznamenat mírný pokles frekvence. Na videu jde ale vidět, že vývojáři snížili počty nepřátel oproti jiným verzím právě proto, aby hra běžela co nejstabilněji.

Doom má vyjít na Switch koncem letošního roku.

zdroj: youtube/Nintendo World Report TV

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background