background - Vzniká demake Half- life 2
Vzniká demake Half- life 2

Vzniká demake Half- life 2

29. 09. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

V dnešní éře remaků, remasterovaných verzí a dalších podobných úprav starých klasických her existuje i vlna takzvaných Demaků. Jedná se většinou o hry známé, či lehce postarší převedené do staré grafiky. Takže nám je dána představa, jak by vypadal třeba Bioshock, kdyby vyšel v roce 1998 a podobně.

Většinou se však jedná o videa, nikoliv o samostatné hry, či modifikace k existujícím hrám. To se však nyní mění. Modeři nyní vydali předělávku Half – Life 2 do enginu prvního dílu. Vše bude uzpůsobeno původnímu enginu a hratelnosti. Jestli modifikace vyjde, bude zajímavé sledovat, jak si autoři poradili převedením některých prvků do staršího enginu. Třeba gravity gun a reálné fyziky, na které byl druhý díl postaven.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background