background - Obsidian Entertaiment by rádo stvořilo pokračování Fallout New Vegas
Obsidian Entertaiment by rádo stvořilo pokračování Fallout New Vegas

Obsidian Entertaiment by rádo stvořilo pokračování Fallout New Vegas

2. 10. 2017
Ladislav Klimeš
0 obrázků
3 min čtení

Obsidian Entertaiment autoři Fallout New Vegas, podle mnohých nejlepšího Falloutu od dob 2, duchovního nástupce původní atmosféry a převodu spousty nápadů ze zrušeného 3 dílu s podtitulem Van Buren.

I přes hodně špatný launch se hře dostalo čtyř velmi kvalitních DLC, které se nesly ve stejném duchu, jako originální New Vegas, což bylo jen dobře po nemastných a neslaných přídavcích ve třetím díle.

Autoři jsou pořád bombardováni dotazy, kdy se pustí do dalšího pokračování, nebo kdy vyjde. Nápady mají, bohužel se jim pořád nedostává příležitosti se do projektu pustit. Bethesda se drží značky zuby nehty a po 4 díle to vypadá, že další pokračování zatím neplánují, ani nechtějí.

Je to celkem škoda, protože přímé pokračování New Vegas, nebo alespoň duchovní nástupce je dost žádaný. Uvidime, co přinese budoucnost. Bohužel, autoři nyní nemají možnost něco spustit, či sami něco ovlivnit. Záleží na Bethesdě.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background