background - Shrnutí konference Bethesdy na E3
Shrnutí konference Bethesdy na E3

Shrnutí konference Bethesdy na E3

E3
16. 06. 2015
Patrik Hlaváček
0 obrázků
11 min čtení

Začalo to historicky první konferencí Bethesdy na E3. I tak by se dal popsat začátek slavné videoherní výstavy v Los Angeles. Co nám Bethesda přinesla a představila?

Dishonored 2

Ano začneme hned zhurta. Bethesda nám přestavila dlouho očekáváné pokračování Dishonored, ve kterém jsme hráli za Corva, strážce Císařovny, jež byla zabita. Postupem času jsme očisťovali Corvovo jméno a snažili se najít dědičku trůnu Emily.

Ve druhém díle, který se bude odehrávat 15 let po původní hře v Karnaku, tedy jižní provincii Císařství. Hned na začátku si budete muset zvolit, zda budete hrát za Corva nebo Emily, na výběru bude záležet, protože s vybranou postavou budete hrát až do konce.

Bude tudíž chybět kooperace a hra se opět soustředí na singleplayeorvý zážitek. Opět budou vaše činy znamenat mnohé a město a samotný osud Císařství se bude podle toho měnit.

Společně s Dishonored 2 byla oznámena kompletní edice prvního dílu pro novou generaci konzolí.

Nový DOOM!

id Software představil nového Dooma pro PS4, XONE a PC. Nový Doom bude hodně brutální, protože tak to má být. Velkým potěšením pro hardcore hráče je, že se nebude obnovovat zdraví. Ano tušíte správně. Budete muset zase hledat staré dobré lékarničky. V arzenálu nebude chybět brokovnice, ale budou zde i jiné velmi užitečné zbraně. Nový Doom vypadá opravdu dobře !

Singleplayer videa

Trailer

Multiplayer

Úžasnou věcí bude takzvaný snapmap, který umožní rychlou úpravu mapy a tvorbu dalších map a modů. Bude záležet jen na komunitě, co vytvoří.

The Elders Scrolls: Legends

Jde o karetní hru, která by měla snad být konkurencí pro Heartstone. Moc se toho zatím neví, ale teaser ukazuje několik známých ras

Fallout 4

Byly uvolněny další informace týkající se nového Falloutu. Chvíli to dokocne vypadalo, že se na konferenci Fallout ani neukáže, ale nakonec nám byl představen v krásném gameplay videu. Todd Howard popsal herní svět jako nejambicióznější. Starší hráče potěší nostalgické menu a budeme moci mít psího společníka a tomu udílet rozkazy. Hra se bude odehrávat v Bostonu a to ještě před nukleární válkou. Před zrcadlem si vytvoříte pár a z toho se vám vygeneruje dítě. Vaše postava bude ve hře plně nadabovaná, což je v serii Fallout poprvé! Ke spestření hry je zde crafting, který zcela určitě oceníte a využijete. Hra bude obsahovat přes 50 základních zbraní a 700 modifikací.

A co je na tom nejlepší? Fallout vyjde ještě letos pro PS4, XONE a PC. Je ve vývoji od roku 2009, kdy vyšel Fallout 3. Oficiální datum vydání je 10.10. 2015

Gameplay ukázka a trailer

Crafting

Ve sběratelské edici dostanete také vlastního Pip-boye, který bude kompatibilní s iOS a Androidem

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background