background - Survival mod pro Skyrim
Survival mod pro Skyrim

Survival mod pro Skyrim

12. 10. 2017
Michal Fortyn
0 obrázků
3 min čtení

Hráči PC, PlayStation 4 a Xbox One si mohou stáhnout Survival mod, který se nachází prozatím ve zkušební verzi. Režim přežití přidává nové funkce a výzvy, které přinášejí Skyrimu transformaci mapy do neúprosně studené a drsné divočiny. Funguje podobně jako ve Fallout 4, takže se musíte více starat o údržbu své postavy.

Důležité parametry, o které se musíte starat:

Hlad - dostávátete hlad, což bude mít vliv na celkovou vytrvalost, stejně jako na schopnost ovládat většinu zbraní. Hlad zaženete jídlem různé kvality.

Únava - bude snižovat vaší magii. Jakmile se budete unavení, účinnost lektvarů začne klesat a je třeba najít si vhodnou postel.

Chlad - Skyrim je velmi studený, proto musíte hledat příbytky, nosit teplou zbroj a ohřívat se často u ohně. Pokud toto budete ignorovat, vaše chůze a otevírání se stane velmi pomalými a brzy zemřete na podchlazení.

Studená voda - vstup do ledové vody znamená rychlý úbytek zdraví a tudíž smrt.

Kromě výše uvedených parametrů je zrušeno rychlé cestování a regenerace zdraví, nosnost se výrazně snížila a byly přidány nemoce.

Zahrajete si Survival mod?

Ano
Ne
Skyrim jsem ještě nehrál
Celkem hlasů: 120
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background