background - Na Xbox One si zahrajeme hry z prvního Xboxu už koncem tohoto roku
Na Xbox One si zahrajeme hry z prvního Xboxu už koncem tohoto roku

Na Xbox One si zahrajeme hry z prvního Xboxu už koncem tohoto roku

14. 10. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Letos na E3 oznámil Microsoft zpětnou kompatibilitu některých her z původního Xboxu na Xbox One. Na nové generaci Xboxu budete tak moc ukápnout slzičku při hraní nějáké té hry z roku 2002. Pokud se na tyto momenty už nemůžete dočkat, tak vás potěšíme.

Microsoft totiž hodlá podle slov Phila Spencera, šéfa Xboxu, zpětnou kompatibilitu spustit do konce letošního roku. Oznámil to na Brazil Game Show Gamespotu a řekl, že jsou velmi blízko. Přesné datum ale zatím oznámit nemůže. Bohužel nemůže oznámit ani konkrétní hry, které do zpětné kompatibility spadají. Musí počkat na partnery, se kterými tyto hry oznámí. Každopádně už z dřívějších informací víme, že her nebude tolik, jako u Xboxu 360, ze kterého bylo převedeno do zpětné kompatibility s Xbox One více než 400 her.

Něco málo ale Spencer přeci jen nakousl. Prý nás bude hodně zajímat, jak bude zpětná kompatibilita fungovat na Xbox One X. Jsem zvědavý, s čím nás Xbox ohromí.

Připomínáme, že Xbox One X vychází 7. listopadu tohoto roku.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background