background - Shrnutí konference Microsoftu na E3
Shrnutí konference Microsoftu na E3

Shrnutí konference Microsoftu na E3

16. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
9 min čtení

Konference Microsoftu, která se letos zaměřila především na exkluzivní tituly pro Xbox, nám přinesla mnoho zajímavých titulů, ale také fascinovala ukázkou Hololens.

Jako první bylo představeno HALO 5, vidět jsme mohli i krátkou ukázku z COOP kampaně. Hra by měla mít podle autora nejrozsáhlejší kampaň v historii.

Další kousek byla exkluzivita pro Xbox od tvůrce Keji Inafune, a to ReCore. Zajímavá střílečka, ve které budete putovat napínavým příběhem se svým robotickým společníkem v opravdu působivém světě.

Microsoft také oznámil zpětnou kompatibilitu mezi Xbox 360 a Xbox One. Poté následovala ukázka Fallout 4, kterou jsme mohli vidět na konferenci od Bethesdy. Tvůrci navíc oznámili možnost převést módy z PC na Xbox.

Oficiálně bylo představeno očekávané Dark Souls 3, Forza 6 a Plants vs. Zombies Garden Warfare 2, které bude obsahovat nové charaktery.

Dark Souls 3

Forza 6

Plants vs. Zombies Garden Warfare 2

Diváci mohli vidět také trailer na Tom Clancy´s: The Division, který byl zaměřen především na prostředí a akci. Zájemci o Xbox One verzi Rainbow Six Siege navíc dostanou zdarma Rainbow Six Vegas 1 a 2.

Svého traileru se dočkal i Rise of the Tomb Raider. Hra by měla vyjít o prázdninách tohoto roku.

Představena byla i služba EA Access. Jedná se o měsíční placenou službu s přístupem k nejlepším titulům od EA. Ušetříte až 10% a navíc máte přístup ke hrám již před oficiálním vydáním.

Zajímavý krok Microsoftu je uvedení Early Access her i na Xbox. Konzolisté tak budou moci vyzkoušet nedodělané hry stejně tak, jako PC hráči. Uvedení na světlo světa se dočkalo i Fable Legends a nová vesmírná MMO hra od tvůrce DayZ s názvem ION. Microsoft také předvedl několik známých i méně známých Indie her.

Fable Legends

ION

Pokud patříte mezi fanoušky pirátských a námořních akcí, tak Sea of Thieves bude přímo pro vás. Menší multiplayerová hra zaujme vybranou skupinu hráčů svojí elegancí a jednoduchostí.

Ovšem největší peckou celé konference byla živá ukázka Microsoft Hololens. Tyto brýle dávají nový rozměr virtuální realitě a prostorovému zobrazení. Například svůj svět z Minecraftu si můžete jednoduše přesunout na stůl a pracovat s ním.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background