background - Špatné zprávy ohledně Age of Empires Definitive Edition
Špatné zprávy ohledně Age of Empires Definitive Edition

Špatné zprávy ohledně Age of Empires Definitive Edition

16. 10. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
5 min čtení

Bohužel, pokud jste čekali na remasterovanou verzi Age of Empires, která měla vyjít už 19. října, tak máte smůlu. Vývojáři odložili datum vydání někdy na začátek roku 2018.

zdroj: trueachievements.com

"Když jsme se rozhodli vydat remaster Age of Empires, měli jsme mnoho debat o rozsahu obnovy, které bychom měli podniknout ... je to klasika a zaslouží si, aby se s ní zacházelo opatrně," taková slova napsal tým vývojářů ve svém článku zde.

Vývojáři tedy potřebují více času na optimalizaci hry a nabádají hráče, aby se přihlásili do bety a pomohli jim ji testovat, pokud tak ještě neučinili. Přihlásit do bety se můžete na tomto [odkazu](http://www.ageofempires.com/age-insider-information/). Pokud budete mít štěstí, tak vám příjde e-mail s instrukcemi pro vstup do bety.

Rozhodně je lepší, aby hra byla odložena a vývojáři ji vyladili, aby nenastali problémy, jako například u HD edice Age of Empires 2. Na gameplay záběrech bylo vidět, že se hra škubala a to na mapě nebylo žádné velké množství jednotek a osobně jsem se bál, že to tak bude i u finální verze. Tak snad odložení pomůže tyto problémy vyřešit.

Připomínáme, že Definitivní edice se dočkájí i další dva díly, Age of Empires 2 a 3. V plánu je dokonce úplně nový díl Age of Empires 4. Na ten si ještě ale nějáký ten rok musíme počkat.

zdroj: youtube/Windows

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background