background - Noise Bomb v Need for Speed Payback
Noise Bomb v Need for Speed Payback

Noise Bomb v Need for Speed Payback

18. 10. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

V roce 2015 se série Need for Speed dočkala restartu Vývojáři ze studia Ghost Games zkusili přidat do hry filmový příběh a za moc to nestálo. Tento rok se to pokusí vylepšit nový díl NFS Payback. Ghost Games slibují mnohem akčnější příběh připomínající Rychle a zběsile. Uvidíme, jak se jim to povede.

zdroj: vignette2.wikia.nocookie.net

Další novinkou je Noise Bomb, což je jedna z nejznámějších driftovacích lig. Její členové cestují po Spojených státech a nyní se bude jezdit i ve fiktivním Fortune Valley. Úkolem bude porazit jednotlivé skupiny a na závěr vyhrát závod s bossem a získat titul Drift Kinga.

V Payback budeme hrát za tři hrdiny: Tyler, Mac a Jess. S nimi budeme ve Fortune Valley závodit a postupně získávat reputaci. Cílem bude zničit kartel The House.

Need for Speed Payback vychází 10. listopadu na PC, Xbox One a PS4.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background