background - Ve Wolfenstein: The New Colossus se dočkáme samotného vůdce.
Ve Wolfenstein: The New Colossus se dočkáme samotného vůdce.

Ve Wolfenstein: The New Colossus se dočkáme samotného vůdce.

21. 10. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
4 min čtení

Vydání nového Wolfensteina s podnázvem The New Colossus se rapidně blíží, a dává o sobě vědět vydáním nového Launch Traileru.

zdroj : http://youtube.com/bethesda

Trailer je extrémně nabitý drsnou akcí ve formě kosení nácků. Můžeme se také seznámit např. s rozšířeným arzenálem zbraní, nepřátelským rasistickým Ku-klux-klanem nebo s několika Vašemi spolubojovníky. Třešničkou na dortu je ovšem odhalení dlouho spekulovaného tématu. Ve hře Wolfenstein: The New Colossus se objeví samotný vůdce říše Adolf Hitler !

zdroj : http://youtube.com/bethesda

Mnozí pamětníci už mohli začít jásat, že se utkají s Hitlerem, který má místo rukou kulomety, jako tomu bylo u legendárního Wolfensteina 3D. Ovšem, takto se vůdce v Traileru na New Colossus neprezentuje, a je, řekněme, zabalený v župánku. Ovšem stále existují spekulace, že se Hitler ujme robota a udeří v plné síle. Otázka ovšem stále zní, zdali se v roli B.J. Blazkowicze s vůdcem vůbec utkáme, a nebo se dočkáme až v pokračování.

Wolfestein: The New Colossus vychází 27.října na PC, PS4 a Xbox One.

zdroj : http://youtube.com/bethesda

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background