background - Smutná budoucnost matchmakingu?
Smutná budoucnost matchmakingu?

Smutná budoucnost matchmakingu?

22. 10. 2017
Kryštof Friedel
0 obrázků
4 min čtení

Na veřejnost se nedávno dostala nemilá zpráva, která bohužel může znamenat budoucnost online hraní. Activision (vlastnící jedny z nejlepších a nejznámějších značek současnosti, jako CoD WW2, Destiny 2 nebo všechny značky od Blizzardu) dostal patent na nový „druh“ matchmakingu.

zdroj: us.battle.net

Systém má lidi nabádat k utrácení in-game měny. Jak? Jednoduše, bude hráče už platící za kosmetické doplňky, či silnější zbraně dávat společně do hry. Například stálým ukazováním doplňků ve hrách ve stylu „Tak to kup, vždyť to stojí pár €“. Tím to ale nekončí, na konci hry, ať už vyhrajete nebo prohrajete, dostanete možnost koupit věci co měl nepřítel, abyste se mu „vyrovnali“. Pokud koupíte budete přiřazeni k dalším hráčům bez zakoupeného vybavení. Pokud ne, hra vám nabídne vybavení o pár her později.

Activision se k tomu vyjádřilo těmito slovy: "Tento patent pro nás vytvářelo nezávislé studio v roce 2015, systém pro matchmaking prozatím nebyl nikde použitý, žádna naše hra jej nemá. Šlo pouze o průzkum toho, jak by to fungovalo."

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background