background - Shrnutí konference EA na E3
Shrnutí konference EA na E3

Shrnutí konference EA na E3

16. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
11 min čtení

Hvězdné války, skákačky, sport, vesmírná akce a legenda. To vše bylo k vidění na konferenci EA.

Jako úvodní titul si pro nás EA připravila Mass Effect Andromeda. Hra by měla vyjít na konci příštího roku.

Fanoušci Star Wars zbystřili, protože byl ukázán trailer na přídavek do Star Wars The Old Republic. Datum vydání je stanoveno na 27. října 2015.

Nervozní a skromný výstup zástupce švédkého studia přinesl velmi zajímavou ukázku na ještě zajímavější hru. Unravel, skákačka s logickými prvky, která působí roztomile a rozhodně bude stát za zkoušku.

Očekávaná závodní hříčka Need For Speed je tu! Příběh bude větvený a bude se odehrávat ve městě Ventura Bay. Mělo by jít o směs toho nejlepšího z předchozích dílů. Nebude chybět ani policie a úprava aut. Jediné mínus je až příliš plovoucí akční kamera.

Jako na konferenci Microsoftu, tak i zde bylo ukázáno Plants vs. Zombies Garden Warfare 2. Hra bude mít nové postavy, světy na průzkum a hru pro 24 hráčů. Výhodou bude možnost split-screen, což umožní lepší hru s kamarády na jednom zařízení.

Sport je tu! NHL 16 v novém traileru ukazuje na dříve uvedené novinky (zde!). Krátkou ukázku si vysloužilo i golfové PGA Tour. Větší část konference si vzalo NBA. EA Sports ukázalo nový systém snímaní pohybů, nový fyzický model a hlavně možnost vytvořit vlastního hráče s vašim obličejem pomocí aplikace v mobilu. Vylepšením projde i NFL, které si své fanoušky pomalu získává i zde v ČR.

NHL 16

NBA LIVE 16

MADDEN NFL 16

Největší pecka pro sportovní fanoušky byla návštěva konference samotným Pelém. Popsal kouzlo fotbalu a pochválil i existenci ženských týmů ve FIFA 16. Nový díl bude obsahovat především ženské týmy, fyzikální a herní vylepšení.

Další kapitolou byly mobilní hry. Oznameno bylo Star Wars Galaxy Heroes s dalšími hrami od EA. Nejzajímavější ovšem byla ukázka hry s populárními Minions (Mimoni). Půjde o budovatelskou hru, kde si budete postupně vylepšovat svůj ostrov.

Očekávané Mirors Edge: Catalyst přinese především otevřené město. Hra nebude mít levely a kapitoly. Budete moc plnit hlavní úkoly, ale také vedlejší úkoly a jiné aktivity.

Poutavý trailer přinesl i Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Ukončení série bude velkolepé. Hra vyhází 1. září pro next-gen konzole, 15. září pro PC.

Třešnička na závěr. Star Wars: Battlefront, nejočekávanější hra od EA a DICE. Ve hře je viditelných pár společných prvků s Battlefieldem, ale herní zážitek to rozhodně nezkazí. Objeví se zde i samotný Darth Vader.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background