background - Blizzcon 2017 a vše co potřebujete vědět!
Blizzcon 2017 a vše co potřebujete vědět!

Blizzcon 2017 a vše co potřebujete vědět!

23. 10. 2017
Kryštof Friedel
0 obrázků
9 min čtení

Rok se s rokem sešel a k nám se opět blíží už 11. Blizzcon. Určitě to všichni znáte, ale pro jistotu. Blizzcon je každoroční festival pořádaný (nečekaně) studiem Blizzard Entertainment. Pro fanoušky Blizzardu a jejich her to je každoroční svátek, který netrpělivě očekávají, jako děti vánoce.

Kdy a kde se koná? Koná se v Anheimu v Kalifornii, v pátek 3.11. a sobotu 4.11.

Zdroj: facebook.com/pg/blizzard

Blizzcon Virtual ticket - K čemu to je?

Jako každoročně si můžete zakoupit Blizzcon Virtual ticket, který Vám umožní vychutnat si Blizzcon z pohodlí domova, úplně jako byste tam byli! Zatímco zahajovací cermonie a pár dalších částí bude zdarma, zbytek si budete muset zaplatit. Sice k tomu dostanete i pár in-game bonusů, ale i tak se některým může zdát 30€ zdát moc.

Overwatch - co čekat?

Overwatch je sice nejmladší z Blizzardích značek, i přesto tvoří značnou část příjmů. Můžeme tedy očekávat, že na Blizzconu půjde slyšet. Vzhledem k tomu, že minulý rok se na Blizzconu objevil krátký animovaný filmeček týkající se Sombry, očekáváme oznámení nové mapy či hrdiny.

Zdroj: razerzone.com

World of Warcraft - Co uvidíme?

Každému, kdo je trochu v obraze je jasné, že tady půjde o velké věci. Snad nejznámější univerzum celého Blizzardu, možná nejznámější univerzum vůbec! Spousta lidí spekuluje o konci nejnovější expanze Legion, o tom co bude po tom nebo dokonce o tom zda bude nová expanze oznámena právě na letošním Blizzconu. Rozhodně doufáme, že ano!

zdroj: centumher.eu

Hearoes of the Storm - Bude to stát za to?

Heroes of the Storm je F2P pokus Blizzardu dostat se do MOBA žánru (League of Legends, DotA2). Podle posledních událostí můžeme čekat, že bude oznámen nový hrdina nebo dva, kteří budou k dispozici zanedlouho po Blizzconu.

zdroj: dualshockers.com

Hearthstone - Víme vůbec něco?

O Hearthstone se momentálně mluví dost špatně. Je možné, že uvidíme oznámení limitovaných karet čistě pro Blizzcon nebo oznámení nové expanze. Nikdo neví.

Diablo - Uvidíme ho vůbec?

Ne. V nedávném postu na fóru Blizzard potvrdil, že tento rok nebudou pro Diablo žádná nová oznámení. Nicméně také psali, že do budoucnosti stále něco plánují.

Starcraft - Bude se dít něco nového?

Bohužel, pravděpodobně opět ne. S posledním datadiskem Legacy of the Void, který byl vydán roku 2015 se příběhová linka uzavřela. Od té doby nám Blizzard nedal žádné zprávy týkající se budoucích oznámení. Ovšem, vždycky tu je šance.

Zdroj: playzone.cz

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background