background - Legendární česká Mafia je dostupná na GoGu
Legendární česká Mafia je dostupná na GoGu

Legendární česká Mafia je dostupná na GoGu

25. 10. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
3 min čtení

Před pěti lety byla legendární česká hra Mafia: The City of Lost Heaven stažena ze Steamu po vypršení licencí na některé ze skladeb. Žádná jiná platforma nenabízela digitální distribuci hry... tedy až do teď.

zdroj: http://mafiagame.wikia.com

Nyní si můžeme znovu zakoupit za deset eur digitální kopii Mafie na GoGu! Má to ovšem několik háčků. Z GoG verze je odebrána veškerá licencovaná hudba, hra tedy jen obsahuje vlastní Soundtrack. Dalším háčkem je dostupnost pouhého anglického jazyka, takže na legendární český dabing a nezapomenutelné hlášky v podání předních českých dabérů můžeme zapomenout.

zdroj: http://mafiagame.wikia.com

Především pro ty, co českou Mafii ještě nehráli, je toto ideální příležitost k napravení. Přeci jen jde o nejlepší vydanou českou hru vůbec. A pamětníci určitě také rádi zavzpomínají na staré časy strávené ve městě Lost Heaven a na špičkový příběh mafiána Tommyho Angela. Hru můžete kupovat zde.

Koupíte si Mafii na GoGu ?

Ano, čekal jsem na digitální verzi !
Ne, vlastním původní krabicovou verzi hry.
Hru si nemám v plánu pořizovat.
Celkem hlasů: 127
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background