background - Rise of Tomb Raider. Na co se můžeme těšit?
Rise of Tomb Raider. Na co se můžeme těšit?

Rise of Tomb Raider. Na co se můžeme těšit?

17. 06. 2015
Lukáš Volejník
0 obrázků
5 min čtení

V roce 2014 vývojáři z Crystal Dynamics ukázali na herním veletrhu E3 první trailer na velmi očekávané pokračování známé hry Rise of Tomb Raider. Na letošním E3 vývojáři nově představili gameplay trailer, který už nám toho o hře spoustu napovídá. Vývojáři také slibují, oproti minulému dílu, více prozkoumávání kobek, na jehož nedostatek si fanoušci stěžovali.

Lara při pohledu do města

Rise of Tom Raider je pokračování na hru Tomb Raider z roku 2013. Trailer z roku 2014 ukazuje dění po prvním díle. Lara prochází terapií, ve které se má vyzpovídat ze svých deprimujících zážitků na ostrově.

Příběh: Příběh ohledně této hry je stále jedním velkým tajemstvím. Ovšem zde se objevily nové drobnosti během konference na E3 roku 2015. V gameplay videu můžeme vidět, jak Lara spolu s přáteli hledají východ ze zamrzlé jeskyně do průsmyku, kde začíná bouřka, která ničí vrchol hory.

Lara znavená a potrhaná bojem

Hratelnost: Během gameplay videa z konference na E3 roku 2015, byla ukázana taky hratelnost. Musíme přiznat, že jsme si všimli spousty stejných prvků jako v předešlé hře. Lara také představuje použití dvou cepínů, pomocí kterých šplhá, skáče nebo se zachytává po zamrzlé hoře a to vše v quicktimech.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background