background - Call of Duty: United Offensive s českým dabingem ?
Call of Duty: United Offensive s českým dabingem ?

Call of Duty: United Offensive s českým dabingem ?

29. 10. 2017
Daniel Holman
0 obrázků
4 min čtení

Minulý rok v létě jsme se již dočkali českého dabingu do prvního dílu Call of Duty, který v roce 2003 dobýval počítače a získal ocenění Hra roku. Hned po jeho vydání byla oznámena práce na dabingu do datadisku hry, který nese název United Offensive. Jeho Traileru jsme se dočkali začátkem roku a od dnešního dne ho můžeme stahovat !

zdroj : mobygames.com

Datadisk United Offensive je mnohými hráči vychvalován více než původní hra. Může za to vylepšený Multiplayer, možnost ovládání vozidel, nové zbraně a přidání sprintu. Zahrajete si celkem za tři národy - Sověty, Brity a Američany, za které povedete boj proti Němcům během druhé světové války. Dovolím si vypíchnout mise odehrávající se v okolí Kursku nebo uvnitř britského bombardéru, které dali hře naprosto nový rozměr.

zdroj : mobygames.com

O český dabing jak původního Call of Duty, tak datadisku, se postarala skupina Fénix ProDabing. Ti mají již na svědomí české znění pecek jako Return to Castle Wolfenstein, Amnesia nebo Doom 3. Na dabing datadisku hráči čekali skoro rok a půl, tak doufejme, že čekání stálo za to.

Český dabing Call of Duty: United Offensive můžete stahovat zde.

zdroj : youtube.com/fenixprodabing2

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background