background - Shrnutí konference Ubisoftu na E3
Shrnutí konference Ubisoftu na E3

Shrnutí konference Ubisoftu na E3

17. 06. 2015
Daniel Pechanec
0 obrázků
6 min čtení

Ubisoft konference patří vždy mezi nejlepší a jinak tomu nebylo ani letos. Na své si přišli fanoušci South Parku, Ghost Reconu nebo Assassin´s Creed. Představeny byly ale i úplně nové tituly.

Nejzajímavější a nejpřekvapivější z celé konference bylo oznámení nového Tom Clancy´s Ghost Recon s názvem Wildlands. Strhující trailer musel zaujmout i hráče, kteří nepatří mezi skalní fanoušky. Více slov není třeba, trailer vám vše řekne sám.

South Park se dočká pokračování! Ubisoft ukázal nový díl s názvem The Fractured But Whole. Hra vyjde až v roce 2016 pro PC, PS4 a Xbox One.

Nová kooperativní hra For Honour vás zavede do světa rytíře, samuraje nebo vikinga. For Honour si zakládá na dobré strategii, týmové spolupráci a ne inovativním bojovém systému.

E3 bez Assassin´s Creed? To by nešlo! Zatím poslední díl s názvem Syndicate vás zavede do viktoriánského Londýna v 19. století. Vžijete se do rolí dvojčat Jacoba a Evie Fryeových.

Nového traileru a oznámení bety se dočkalo Tom Clancy´s The Division. Beta bude spuštěna nejdříve na Xbox, a to v prosinci.

Mezi další oznámené novinky se řadí rozšíření do The Crew v podobě Monster trucků a motorek, Trackmania Turbo, která bude obsahovat přes 200 tratí, nebo osidlování měsíce v Anno 2205.

The Crew

Trackmania Turbo

Anno 2205

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background