background - Nejúspěšnější hra všech dob!
Nejúspěšnější hra všech dob!

Nejúspěšnější hra všech dob!

8. 11. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

Take- Two může být na svou dceřinnou společnost, Rockstar, pyšná. Jejich výtvor, GTA V, se totiž stal jednou z nejúspěšnějších her všech dob! Take- Two se navíc pochlubilo, že je o tuto hru stále velký zájem. V únoru oznámili, že prodali 75 miliónů kopií a do obchodů bylo dodáno do 31.9. 2017 již 85 miliónů kopií včetně i těch digitálních. Mezi únorem a zářím tohoto roku bylo do obchodů posláno tedy 10 miliónů kopií. V USA se GTA V stalo dokonce i nejprodávanější hrou všech dob.

Pravděpodobně za to může dobrá taktika Take-Two prodeje této hry. Hru vydali v září 2013, na Xbox 360 a Playstation 3. O rok později hra vyšla na PS4 a Xbox One a v dubnu 2015 na PC. Je tedy velmi pravděpodobné, že většina hráčů vlastní hru jak na starou generaci konzolí, tak na novou a zároveň PC. Proto jsou prodeje takto vysoké.

Čistý zisk Take-Two se i díky tomu zvýšil o 6 procent na 443,6 milionů dolarů. Příští rok navíc vyjde Red Dead Redemption 2 a Vydavatel si věří, že rok 2019 bude pro něj rekordním.

Trochu mimo mísu bych jen dodal, že nový Basketbal od 2K může taky slavit. NBA 2K18, má totiž už teď o 20% lepší prodeje než předchozí ročník a na svém kontě má zatím prodáno více než 6 miliónů kopií.

Vlastníte GTA V?

Ano.
Ne.
Plánuji koupit.
Celkem hlasů: 76
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background