background - Real Player Motion v novém UFC 3 a veřejná beta
Real Player Motion v novém UFC 3 a veřejná beta

Real Player Motion v novém UFC 3 a veřejná beta

12. 11. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
3 min čtení

Minulý týden jsme vám napsali několik informací o chystaném titulu smíšeného bojového umění EA Sports UFC 3. Zmínili jsme se také o nové technologii, Real Player Motion, kterou bude hra obsahovat. Před pár dny totiž vyšlo video, ve kterém nám EA Sports tuto novinku názorně ukázalo a my se o ni s vámi chceme samozřejmě podělit. Jen připomínáme, že díky této technologii hra nabídne více než 5000 bojových animací.

zdroj: youtube/EA SPORTS

Dále byla potvrzena beta, která bude probíhat od 27.11. do 1.12. na obou platformách, pro které hra vyjde, tedy Xbox One a PS4. Budou v ní přístupné tři módy: UFC Ultimate Team, Fight Now a Online Quick Fight. Příhlásit se můžete zde.

Hra vychází 2. února 2018 na Xbox One a PS4. Pokud si předobjednáte Champions edici, bude mít do hry přístup už 30. ledna.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background