background - Mikrotransakce ve Star Wars Battlefront 2 byly dočasně zrušeny
Mikrotransakce ve Star Wars Battlefront 2 byly dočasně zrušeny

Mikrotransakce ve Star Wars Battlefront 2 byly dočasně zrušeny

19. 11. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
5 min čtení

Po vydání nového dílu Star Wars se ihned spustila vlna kritiky na systém mikrotransakcí, kterým jste si mohli za reálné peníze koupit krystaly, které pak použijete na nakupování beden s výbavou a urychlit si tak postup v multiplayeru a mít výhodu nad ostatními hráči. Navíc tohle není první stížnost hráčů. Prvně si stěžovali na kreditovou cenu hrdinů, kteří jinak vyžadovali podle hráčů zhruba 40 hodin hraní k odemčení. Tento problém už byl vyřešen, tím že vývojáři snížili cenu hrdinů o 75%.

zdroj: windowscentral.com

Nicméně, celý krabicový systém se nelíbil kromě hráčů a novinářů také majiteli práv, Disney. Majitel nebyl ani trochu spokojen s ohlasem na mikrotransakce a velmi špatný systém odměn. To vyústilo následně v to, že přímo vedoucí produktů v Disney, Jimmy Pitaro, se obrátil na EA a chtěl vysvětlení, a hlavně vypnutí špatně řešených mikrotransakcí, které zvýhodňují platící hráče. Napomohl tomu i fakt, že o hru se začaly zajímat belgické a nizozemské úřady a hru prohlásily za gambling, což je asi to poslední, co by vydavatelé hry chtěli.

zdroj: cdn.gamer-network.net

Generální manažer DICE Oskar Gabrielson v prohlášení uvedl, že krystaly budou zase v prodeji ve chvíli, kdy dojde k provedení určitých změn. O jaké změny půjde, zatím nevíme. Úplně nejlepší by ale bylo, kdyby z krabic padaly jen kosmetické předměty, to je ale celkem nereálné. Prozatím můžete tedy odemykat krabice jen pomocí herní měny. Postup hry tedy víceméně stále závisí na krabicích.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background