background - Původní Mafia se opět dostala na Steam!
Původní Mafia se opět dostala na Steam!

Původní Mafia se opět dostala na Steam!

23. 11. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

Zhruba před 5 lety byla tato legendární hra z neznámých důvodů stažena ze Steamu. Pokud jste ji ale měli koupenou před odebráním ze Steamu, tak vám zůstala a mohli jste ji dále hrát. Po tomto kroku jste neměli možnost digitální verzi legálním způsobem jinde sehnat.

To se ale změnilo, když se hra opět objevila před měsícem na serveru GOG. Nicméně nová verze prošla specifickými úpravami v hudebním doprovodu, který sice obsahuje původní a pro hru vytvořené orchestrální skladby Vladimíra Šimůnka, ale licencovanou hudbu, kterou jste mohli slyšet především při jizdě autem po městě nikoliv. Navíc v této verzi chyběla původně čeština.

Nyní byla Mafia opětovně přidána konečně i na Steam. Stejně jako u verze GOG zde byla odstraněna licencovaná hudba, ale nechybí v ní kompletně česká lokalizace, která byla záhy přidána také na GOG. Jediný rozdíl mezi těmito verzemi je ten, že pokud hru koupíte na GOG, tak dostanete bonus v podobě digitální mapy.

Pokud si tedy chcete rozšířit svoji knihovnu na Steamu o tento legendární kousek, můžete tak učinit za 9,99 euro. Krabicovku s původní licencovanou hudbou už jen tak neseženete. Já naštěstí tento klenot v krabicové verzi vlastním a prodat ani darovat ji rozhodně nehodlám a řekl bych, že ostatní vlastníci této verze to vidí stejně

Vlastníte krabicovku této hry?

Ano.
Ne.
Celkem hlasů: 290
Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background