background - Hráči založili petici pro nápravu FIFA 18
Hráči založili petici pro nápravu FIFA 18

Hráči založili petici pro nápravu FIFA 18

26. 11. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

EA se tento měsíc dostala do pěkných sra%ek. Vydavatel má velké problémy se hrou Star Wars Battlefront 2 kvůli mikrotransakcím a totéž se dá říci i o Need for Speed Payback. Nyní něco podobného potkalo i FIFA 18. Fanoušci na Twitteru založili sdružení pod zkratkou #FixFIFA a nabádají další, aby si nekupovali FUT Points. Hráči totiž nesouhlasí se systémem odemykání balíčků za tuto měnu a taktéž nesouhlasí se změnami, které vývojáři vložili do říjnového patche.

zdroj: Goal.com

Tento patch podle fanoušků vrátil FIFA 18 do stylu FIFA 17, co se týče rychlosti vydělávání odměn. Především jde o víkendové ligy, které byly v podstatě zlatým dolem pro vydělávání již zmiňovaných odměn. Po tomto patchi podle fanoušků musíte prý odehrát během víkendu 40 zápasů, což je zhruba 13 hodin herního času. A to nebylo započteno vedení týmu a přípravy před zápasem. Odehrát 40 zápasů za víkend je opravdu časově a fyzicky vyčerpávající. Dále se hráčům nelíbí, že někteří při odemykání balíčků s kartami získají za pár dolarů nejlepšího fotbalistu, zatímco někteří dají do hry stovky dolarů a nemohou ho získat.

V sousvislosti s bojkotem FIFA 18 vznikla petice, která už má více než 35 tisíc podpisů. Petici můžete podepsat zde

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background