background - V betě UFC 3 jsou mikrotransakce
V betě UFC 3 jsou mikrotransakce

V betě UFC 3 jsou mikrotransakce

3. 12. 2017
Radek Kajnar
0 obrázků
4 min čtení

No, co na to říct. Vlastně se tomu už ani nedivím. EA je prostě nepoučitelné a do bety UFC 3 vložili pay-to-win mikrotransakce. Dát do bety mikrotransakce je opravdu okaté a navíc se nejedná o kosmetické předměty.

Konkrétně jde o karty do Ultimate Team režimu. Něco podobného má i FIFA, ale zde se nejedná o hráče (bojovníky), ale jedná se o karty, které vám vylepšují bojové pohyby nebo zvyšují sílu. Karty jsou použitelné jen v Ultimate Team režimu, takže pokud je nechcete, můžete je prodat.

zdroj: gamerevolution.com

Za stovky dolarů si tedy můžete vytvořit neporazitelného goliáše a rozmačkávat hráče, kteří nedají do hry ani cent. Samozřejmě je to velmi nespravedlivé a EA machá sirky v benzínu. Uvidíme, jak se situace vyvine do vydání plné hry. Zatím jsou hráči velmi nespokojeni (ti, co neplatí) a situaci přirovnávají k miktrotransakcím ve Star Wars Battlefront 2 nebo FIFA 18.

Pokud si chcete betu UFC 3 vyzkoušet, máte na to krátký čas. EA totiž betu otevřelo pro všechny hráče do 5. prosince na Xbox One a PS4. Plná hra vyjde 2. února 2018.

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Nové Call of Duty Black Ops 4!

Activision sa opäť činí a tentokrát nám priniesol nové Call of Duty, konkrétne Black Ops 4 s veľmi kontroverzným logom. Každopádne, pôjde už o 16. hru z tejto úspešnej série. zdroj: ...

2. 04. 2018
Adam Tomaškovič
3 min čtení
Copyright © Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice Redakce: redakce@mafiacinema.cz
facebook youtube
Publikování nebo další šíření obsahu serveru MafiaCinema.cz je bez písemného souhlasu Rott Ondřej, Božejovice 73, Jistebnice zakázáno.

background